O nás

O nás – RaV brick trade s.r.o.

Dovoľte nám, aby sme sa Vám v krátkosti predstavili. Spoločnosť RaV brick trade s.r.o. vznikla na základe dlhoročných skúseností našej spoločnosti RaV stav s.r.o. v Českej republike. Spoločnosť RaV stav s.r.o. dosahuje na Českom trhu veľké úspechy v oblasti realizácii lícového muriva. Jej dlhodobé a rozsiahle skúsenosti z doteraz realizovaných prác a kvalitné zázemie sú predpokladom na úspešné realizácie stavebnej činnosti aj pre firmu RaV brick trade.
Realizácie RaV stav s.r.o. nájdete na webovej stránke www.ravstav.cz Pre slovenských zákazníkov sme pripravil široký sortiment produktov pre lícové murivo. Na slovenskom trhu rozširujeme svoju pôsobnosť o predaj lícových tehál, obkladových pásikov, zatepľovacích materiálov, strešnej krytiny, maltových hmôt, dlažieb a mnoho iného. Pre našich zákazníkov poskytujeme kompletnú starostlivosť.

Čo získate – balík služieb

Pri kúpe materiálu Vám za zvýhodnenú cenu ponúkame balíček služieb, ktorý obsahuje:

Materiál

Kompletný materiál na Vašu stavbu

Poradenstvo

Výber materiálov, vzorky podľa Vášho výberu prinesieme priamo k Vám. Poradíme Vám najvhodnejšie a najlacnejšie riešenia detailov. Zameriame Vašu stavbu pre zistenie množstva materiálu potrebného pre montáž fasády

Realizácie

Pri využití našich dlhoročných skúseností Vám kompletne zrealizujeme montáž Vášho objektu